Żaluzje laminowane

Żaluzje laminowane to szczególnie elegancka i estetyczna osłona okna, którą pokochają miłośnicy zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych rozwiązań. To odmiana standardowych drewnianych żaluzji z dodatkowym pokryciem, które dodaje lamelom blasku i wytrzymałości. Idealnie pasują do wnętrz, których właściciele cenią sobie połączenie klasyki i współczesności. Żaluzje wykonane są z wysokiej jakości drewna, co dodaje im dodatkowo szyku oraz zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Naturalny materiał to duża zaleta, którą docenią wielbiciele ciepłych i przytulnych wnętrz, a szeroka gama dostępnych kolorów umożliwia idealne dopasowanie dodatku do kolorystyki pomieszczenia. Żaluzje są niezwykle funkcjonalne – można je łatwo zamontować, a ich mechanizm umożliwia wygodną i płynną regulację ilości światła wpadającego do mieszkania. Ponadto są łatwe w pielęgnacji, gdyż do utrzymania ich w czystości nie trzeba używać żadnych środków chemicznych. Takie żaluzje sprawdzą się w wielu różnych stylizacjach, zarówno tych współczesnych, jak i bardziej tradycyjnych, a ich wysoka jakość sprawi, że będą cieszyły swoich użytkowników przez długie lata.

Czyszczenie żaluzji laminowanych:

Do czyszczenia żaluzji laminowanych możesz użyć letniej wody z dodatkiem płynu do mycia naczyń. Wilgotną szmatką zetrzyj największy kurz. Po oczyszczeniu zaaplikuj na suchą szmatkę środek czyszczący i dokładnie jeszcze raz przetrzyj wszystkie żaluzje, tak aby lśniły nowością. Dla ułatwienia sobie zdania możesz użyć tz. paluchy do czyszczenia żaluzji.

Dane techniczne:

  • żaluzje laminowane oferujemy w dwóch szerokościach lameli: 25mm oraz 50mm,
  • możliwość montażu na trzy różne sposoby: w świetle szyby, na skrzydle lub do ściany,
  • regulacja kąta lameli odbywa się za pomocą pokrętła natomiast do opuszczania i podciągania zastosowany został system sznurkowy.

Kolorystyka lameli:

szerokość 25 mm - zobacz
szerokość 50 mm - zobacz


☆ Oferujemy bezpłatny pomiar i montaż! 
Przed odwiedzeniem naszego sklepu prosimy o kontakt telefoniczny: