Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to szczególny rodzaj zasłon, który stworzy niesamowicie przytulny i nastrojowy klimat w każdym mieszkaniu. Są one niezwykle eleganckie i estetyczne, a ich piękne fasony i idealne wykończenia z pewnością zadowolą każdego miłośnika luksusu i piękna. Znajdują swoje zastosowanie nie tylko w domach prywatnych, ale także w hotelach, biurach, restauracjach, bankach i innych miejscach, które wymagają reprezentacyjnego wyglądu i nienagannego urządzenia. Możliwość wyboru wersji o różnych szerokościach lameli pozwala na idealny dobór żaluzji do potrzeb i preferencji użytkownika. Bogactwo gamy kolorów umożliwia znalezienie odcienia, który perfekcyjnie wpasuje się w kolorystykę pomieszczenia. Żaluzje wykonane są ze specjalnych gatunków drewna, które nie tylko zapewniają im piękny wygląd, ale również niebywałą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia i negatywny wpływ czynników zewnętrznych. Ponadto świetnie współgrają one z wieloma typami mebli i kolorami ścian, tworząc ciekawe i niepowtarzalne stylizacje, a samemu pozostając wyjątkowym i wyrafinowanym elementem dekoracyjnym. Drewniane żaluzje w mieszkaniu to funkcjonalność, klasa i piękno.

Czyszczenie żaluzji drewnianych:

Do czyszczenia żaluzji drewnianych możesz użyć letniej wody z dodatkiem płynu do mycia naczyń. Wilgotną szmatką zetrzyj największy kurz. Po oczyszczeniu zaaplikuj na suchą szmatkę środek czyszczący i dokładnie jeszcze raz przetrzyj wszystkie żaluzje, tak aby lśniły nowością. Dla ułatwienia sobie zdania możesz użyć tz. paluchy do czyszczenia żaluzji.

Dane techniczne:

  • żaluzje drewniane oferujemy w dwóch szerokościach lameli: 25 mm oraz 50 mm,
  • możliwość montażu na trzy różne sposoby: w świetle szyby, na skrzydle lub do ściany,
  • regulacja kąta lameli odbywa się za pomocą pokrętła, natomiast do opuszczania i podciągania zastosowany został system sznurkowy.

Kolorystyka lameli:

żaluzje drewniane poznań


☆ Oferujemy darmowy pomiar i montaż! 
Przed odwiedzeniem naszego sklepu prosimy o kontakt telefoniczny: