Żaluzje bambusowe

Żaluzje bambusowe to doskonały dodatek dla współczesnych i nowoczesnych wnętrz. Stonowana kolorystyka i wrodzona szlachetność tego rodzaju drewna sprawią, że każda stylizacja nabierze szyku i niewymuszonej elegancji. Dzięki temu, że bambus jest materiałem naturalnym, pomieszczenia zawierające wykonane z niego elementy staną się ciepłe i przytulne, nawet w połączeniu z modną obecnie surowością ścian i mebli. Żaluzje z niego wykonane są więc rozwiązaniem nie tylko niezwykle estetycznym, ale także funkcjonalnym. Bambus to bowiem jedna z najsolidniejszych i najtrwalszych znanych człowiekowi roślin, a jego możliwości są szeroko i wszechstronnie wykorzystywane od tysięcy lat. Nasze żaluzje są więc nie tylko doskonałą dekoracją okna, ale też idealną ochroną mieszkania przed nadmiernym nasłonecznieniem. Wbudowany system regulacji ilości przepuszczanego światła, lekkie, łatwe w czyszczeniu i odporne na uszkodzenia listwy oraz możliwość wyboru odcienia idealnie dopasowanego do kolorystyki pomieszczenia to tylko niektóre z ich licznych zalet.

Czyszczenie żaluzji bambusowych:

Do czyszczenia żaluzji bambusowych możesz użyć letniej wody z dodatkiem płynu do mycia naczyń. Wilgotną szmatką zetrzyj największy kurz. Po oczyszczeniu zaaplikuj na suchą szmatkę środek czyszczący i dokładnie jeszcze raz przetrzyj wszystkie żaluzje, tak aby lśniły nowością. Dla ułatwienia sobie zdania możesz użyć tz. paluchy do czyszczenia żaluzji.

Dane techniczne:

  • żaluzje bambusowe oferujemy w dwóch szerokościach lameli: 25mm oraz 50mm,
  • możliwość montażu na trzy różne sposoby: w świetle szyby, na skrzydle lub do ściany,
  • regulacja kąta lameli odbywa się za pomocą pokrętła natomiast do opuszczania i podciągania zastosowany został system sznurkowy.

Kolorystyka lameli:


☆ Oferujemy bezpłatny pomiar i montaż! 
Przed odwiedzeniem naszego sklepu prosimy o kontakt telefoniczny: