dommania.pl – to popularna polska wyszukiwarka produktów z kategorii: domu i ogrodu.

ceramicadellarte.pl – „Ceramica Dell’ Arte jest jedną z wiodących marek na rynku polskim i znalazła swoje stałe miejsce w segmencie wyrobów ekskluzywnych. Nasi odbiorcy to inwestorzy, salony oraz architekci na terenie całego kraju oraz w Europie.”

Wobako.pl – „Sklep z oświetleniem dla Twojego domu – wiszące, ścienne oraz sufitowe. Piękny design i funkcjonalność. Lampy i żyrandole w niepowtarzalnym stylu to nasza pasja. Nowoczesny minimalizm, pofabryczny industrialny loft a może ponadczasowy wytworny błysk kryształów – wszystko znajdziesz u nas. Lampy LED czarne i białe, żyrandole na pilota lub nowoczesne kinkiety ścienne.”

Wiking-Graf.pl – „Zakład Poligraficzny „Wiking Graf” sp. j T. Jakubowski założony w 1986 r., to firma nastawiona na ciągły rozwój i oferująca wysokiej jakości wyroby poligraficzne, w szczególności etykiety samoprzylepne oraz ulotki farmaceutyczne. W swojej działalności wykorzystujemy wieloletnie doświadczenia w druku etykiet samoprzylepnych na roli oraz w druku arkuszowym w oparciu o nowoczesne technologie i park maszynowy.”

wilawianki.eu – „Ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem Łubowo i urokliwym lasem na Zagórzu k. Drezdenka. (woj. Lubuskie) Domki na wynajem, noclegi Zagórze.”

adwokatstawowczyk.pl – „Adwokat Sylwia Stawowczyk jest prawnikiem z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. W 2012 roku ukończyła jednolite studia magisterskie na kierunku prawo, na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Bezpośrednio po ukończeniu studiów odbyła aplikacje adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Toruniu, zakończoną pozytywnym złożeniem egzaminu adwokackiego i wpisem na listę adwokatów Kujawsko-Pomorskiej Izby Adwokackiej. Doświadczenie zawodowe zdobywała od 2011 roku. Początkowo współpracowała z Kancelarią Radców Prawnych, następnie w okresie aplikacji z kilkoma Kancelariami Adwokackimi, zarówno z Torunia jak i innych miast Polski. W 2016 roku rozpoczęła działalność w ramach indywidualnej Kancelarii Adwokackiej. Szczególnie bliskie są jej prawo cywilne oraz rodzinne i opiekuńcze. Świadczy również pomoc prawną z zakresu prawa karnego, prawa pracy i prawa handlowego.”

mars1998.pl – „Przedsiębiorstwo Prywatne „MARS” powstało w 1998 roku. Firma zaczynała od produkcji worków polietylenowych w małym wynajętym baraku oraz biurze mieszczącym się w mieszkaniu. Wraz z upływającym czasem przedsiębiorstwo zaczęło zajmować się handlem artykułami technicznymi oraz surowcami chemicznymi. ”